• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co robić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Mam kilkuletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednakże niestety jest tak, iż straciłem spore pieniądze. I dopiero od roku wreszcie nie sponsoruję bukmacherów.
A co takiego się stało? Cóż, tak naprawdę uważam, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać sporą liczbę spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, ale prawda jest taka, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają bardzo duże pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy tak grają. Czyli należy nieco zmienić własną strategię – lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie najczęściej sytuacja jest taka, iż generalnie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Sądzę, że to niesamowite, iż mogę poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się swoimi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, ponieważ jeśli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chcę także trochę napisać o psychice – czyli tak naprawdę czymś niezmiernie wskazanym jest to, aby nie myśleć, iż OK jest to by nieustannie grywać. Należy robić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.