• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Dlaczego gram u bukmacherów?

Co robić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Posiadam wieloletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem duże pieniądze. I dopiero od jakiegoś roku wreszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co zatem się stało? Cóż, generalnie wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać większą liczbę spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają wielkie pieniądze właśnie na tych ludziach, którzy tak grywają. Czyli należy trochę zmienić swoją strategię gry – o wiele lepszym rozwiązaniem jest to, aby postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, w sumie najczęściej sytuacja jest taka, iż zasadniczo stawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Myślę, że to bardzo korzystne, iż mogę poznać typy dnia: a więc są w Polsce doświadczeni typerzy, którzy z ogromną chęcią dzielą się swoimi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeżeli się znają, to generalnie są bardzo pomocni. Chcę również nieco wspomnieć o psychice – a więc generalnie czymś bardzo pomocnym jest to by nie sądzić, iż OK jest to, aby nieustannie grać. Trzeba zrobić sobie przerwy – to wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

1. Przeczytaj więcej

2. Zajrzyj tutaj

3. Przeczytaj to

4. Dowiedz się teraz

5. Odwiedź stronę

Categories: Sport

Comments are closed.