• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gry Wideo: Od Pong do Esportu

Różne gry na przeglądarki są obecnie niesamowicie wręcz popularne, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież do cieszenia się wszelkimi fantastycznymi rzeczami jakie mają one do zaoferowania nie potrzebujemy żadnego wydajnego komputera – wystarczy zwyczajna przeglądarka oraz dostęp do internetu. Z drugiej strony całe mnóstwo ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale niektóre tytuły tego typu mogą być naprawdę bardzo rozbudowane, zatem skrywają w sobie sporo świetnej zabawy. Ponadto same w sobie cechują się bardzo dużym zróżnicowaniem, w związku z czym właściwie każdy będzie mógł wśród nich znaleźć coś faktycznie dla siebie idealnego.
Fantastyczną propozycją dla każdego szukającego dobrego tytułu tego typu niewątpliwie będzie gra Zero Hero. Mówiąc ogólnie, gracze tworzą w niej swojego bohatera obdarzonego oczywiście najróżniejszymi specjalnymi zdolnościami, aby później stawać z nim do rywalizacji z innymi ludźmi z całego świata. Gra jest nade wszystko bardzo rozbudowana, przez co dysponujemy tutaj ogromnymi możliwościami podczas tworzenia swojej postaci. Sama walka z pozostałymi graczami jest bardzo emocjonująca, a za specjalne osiągnięcia w tej dziedzinie otrzymujemy ciekawe nagrody. Wszystko to sprawia, że z grą tą można spędzić nawet całe tygodnie i nie nudzić się ani przez moment. Gra jest oczywiście bezpłatna, a ponadto spotkamy się w niej z bardzo ciekawą grafiką.
Śmiało można w takim razie stwierdzić, że Zero Hero zalicza się w chwili obecnej do zdecydowanie najlepszych tytułów na przeglądarki, jakie tylko są dostępne w internecie. Jeżeli ktoś szuka dla siebie faktycznie idealnej zabawy tego typu, to jak najbardziej musi zainteresować się nią nieco bliżej.

1. Sprawdź to

2. Kliknij

3. Znajdź tutaj

4. Zobacz szczegóły

Sztuka Sushi: Tworzenie Delikatnych Działek

Categories: Hobby

Comments are closed.